"براي من، اين يک کلمه زيبا است. من فقط اميدوارم که مردم بدانند که چگونه اين را مي گويند، "آستريد آندرسن را با تلفن گوش مي دهد. طراح دانمارکي نام جديد مجموعه خود را تحت عنوان چتر Fila Fila Fjord توضيح داده است. البته، يک آرامش دلپذير، بلکه يک استعاره مناسب براي محدوده جديد است. اگر فيلا، ايتاليايي لباس ورزشي نوشيدني رودخانه باشد، سپس فيلا فورورد، تحت هدايت خلاقانه آندرسن، ورودي است: يک مکان مؤثرتر و محترمانه براي انعکاس عکاسي و لوکس. "اين خيلي من اسکاندانويايي بودم،" مينوشت.

خط، که در ژانويه در Pitti Uomo ارائه مي شود، ضد درک همکاري فلش در پان است. در عوض، Fila Fjord يک نام تجاري کامل است که توسط اندرسن در طول زمان توسعه يافته است. او مي گويد: "بسيار آسان خواهد بود، زماني که آنها Fila x Fendi را انجام داده اند، به نظر مي رسند و مي گويند:" اجازه دهيد 2.0 آن را انجام دهيم "، توضيح مي دهد که مجموعه اش کمي با لوموميايي که دارد بيش از باند فرودگاه ها و خيابان ها گرفته شده است. اين کار تنها با امضاي آشکار نام تجاري خود انجام خواهد شد. "من مي خواستم اين يک جهت جديد باشد که مردم هنوز امضا من را ببينند."

آندرسن اين تعهد جديد را به عنوان ترکيبي از ميراث ايتاليايي فيلا و ريشه هاي اسکاندي خود توصيف مي کند، چيزي "آرام تر و بيشتر در مورد زمان گرفتن است. ما مي خواستيم چيزي را ايجاد کنيم که بيشتر در مورد ايجاد يک محصول طولاني مدت، چيزي بيشتر به وسيله کيفيت به دست آيد. " مجموعه اوليه شامل لباس هايي است که به استانداردهاي ساخت ايتاليايي در لباس هاي بافتني، عرق، و کاشي کاري هاي غني ساخته شده است.

انتظار نداشته باشيد که يک باند براي اين شلوغي در خيابان بيفتد. او مي گويد: "براي من، براي انجام يک نمايشگاه جادويي عظيم، منطقي نيست." "من مي خواستم کاري را انجام دهم که در آن مردم وارد اتاق مي شوند، چيزي را مي بينند و يک تجربه اي دارند - يک سخنراني که مردم مي توانند زمان را براي ديدن کيفيت آن و نه فقط عجله ببرند."

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبگاه محتوا و مطالب آموزشی متوسّطۀ جدید پنل خورشیدی - صفحه خورشیدی - سولار فرهنگ جهانی ریپورتاژ آگهی اندیشه های طلبگی MyAbsurdThoughts خانه مهندسی، برق، مکانیک، عمران و معماری تو اومدی و شدی همه زندگیم ★Ⓚⓗⓐⓗⓔⓢⓗⓐⓝ ⓑⓐⓢⓗ★